Kurs Software Robotic Process Automation (RPA) Principles, Technology and Applications

Digital Workforce oraz Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej
zaprasza na bezpłatny kurs:
“Software Robotic Process Automation (RPA) Principles, Technology and Applications”

RPA (Robotic Process Automation) jest jedną z czołowych technologii do pracy informacyjnej i automatyzacji procesów, oraz przyspieszenia cyfrowej transformacji. Za pomocą RPA jesteśmy w stanie stworzyć nowy rodzaj siły roboczej, wirtualną siłę roboczą.

Termin kursu: 05.06 – 14.06.2017 r.
Wartość kursu: 8 000,00 PLN
Kurs jest bezpłatny. Koszty kursu pokrywają organizatorzy

Ilość miejsc: 8
Uczestnicy: studenci II stopnia, studenci studiów doktoranckich