Łódzkie Dni Informatyki

Już 22 i 23 listopada 2017 odbędzie się pierwsza edycja Łódzkich Dni Informatyki. ŁDI to największa tego typu inicjatywa w Łodzi, której organizatorami są Politechnika Łódzka, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki.

ŁDI są kierowane do studentów, uczniów szkół średnich jak i specjalistów z branży ICT, gdzie będą mieli możliwość wzięcia udziału w serii wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów z ICT Polska Centralna Klaster. Motywem przewodnim pierwszej edycji będzie technologia 5G, która w najbliższym czasie będzie wkraczać do naszego codziennego życia i docelowo zastąpi dotychczasową sieć 4 generacji.

Oficjalne rozpoczęcie Łódzkich Dni Informatyki, nastąpi 22 listopada na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, ul. Stefanowskiego 18/22, budynek A10, rejestracja od godziny 8.30. Wykład otwierający pt. „Sieć 5G – ewolucja czy rewolucja? Trendy, wyzwania, możliwości.”  poprowadzi Pani Anna Streżyńska – Minister Cyfryzacji.

ŁDI będzie to największym tego typu wydarzeniem w Łodzi oferującym uczestnikom prezentacje i warsztaty i panele dyskusyjne o wszystkim co najnowsze i najciekawsze w branży ICT.

W ramach Łódzkich Dni Informatyki poza wykładami i warsztatami studenci będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firm z branży informatycznej i poznania ich oferty staży i pracy.

Rejestracja oraz więcej informacji dotyczący wydarzenia dostępne są na stronie www.lodzkiedniinformatyki.pl, oraz na Facebooku www.bit.ly/ldi2k17

10 listopada 2017