Liga Akademicka – League of Legends

Coraz bardziej znane są turnieje i mistrzostwa w grach komputerowych, czyli tak zwany eSport. Jedne z najbardziej znanych takich wydarzeń to Intel Extreme Masters, ESN oraz wiele innych. Gracze z całego świata spotykają się na tego typu wydarzeniach w celu zdecydowania, który zespół jest najlepszy, ale też i po to by kibicować swoim fanom. Najczęściej gry w jakich odbywają się zawody to: CS:GO, League of Legends, World of Tanks.

Jednak nie to jest najważniejsze w tej chwili. Od jakiegoś czasu trwa Liga Akademicka League of Legends, w której rywalizują zespoły z uczelni wyższych z całej Polski. Ważną informacją jest także że naszą uczelnię reprezentuje zespół Tytani, którzy to mają na swoim koncie już jedno zwycięstwo. Serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych kolegów. W tym tygodniu w czwartek o godzinie 18:00 grają kolejny mecz z zespołem Górników (Politechnika Śląska). Także trzymamy mocno kciuki i liczymy na kolejne zwycięstwo zespołu Tytanów 🙂

Mecz jak i inne informacje związane z ligą można znaleźć na stronie: http://ligaakademicka.pl/

Grupa Tytanów z Politechniki Łódzkiej dostała się do ćwierć finałów, gdzie zmierzyli się z e Smokami z Politechniki Krakowskiej. Niestety mecz ten był dla nas ciosem, gdyż przegraliśmy z wynikiem 0-2 dla przeciwników. Jednak nie smucimy się, a naszym kolegom serdecznie gratulujemy za reprezentowanie naszej uczelni.

20 listopada 2017