Łódzkie Dni Informatyki

W dniu wczorajszym w CTI, odbywały się pokazy i warsztaty dla uczniów szkół średnich w ramach Łódzkich Dni Informatyki. Pierwszy dzień był organizowany na terenie Politechniki Łódzkiej, przy czym część dla studentów była organizowana na wydziale WEEiA (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki), a druga u nas w CTI jak już wcześniej wspomnieliśmy. Organizatorami Łódzkich Dni Informatyki była Politechnika Łódzka, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki.

Dziś 23 listopada 2017 Łódzkie Dni Informatyki odbywają się na Uniwersytecie Łódzkim.

ŁDI są kierowane do studentów, uczniów szkół średnich jak i specjalistów z branży ICT, gdzie będą mieli możliwość wzięcia udziału w serii wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów z ICT Polska Centralna Klaster. Motywem przewodnim pierwszej edycji będzie technologia 5G, która w najbliższym czasie będzie wkraczać do naszego codziennego życia i docelowo zastąpi dotychczasową sieć 4 generacji.

ŁDI będzie to największym tego typu wydarzeniem w Łodzi oferującym uczestnikom prezentacje i warsztaty i panele dyskusyjne o wszystkim co najnowsze i najciekawsze w branży ICT.

W ramach Łódzkich Dni Informatyki poza wykładami i warsztatami studenci będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firm z branży informatycznej i poznania ich oferty staży i pracy.

Rejestracja oraz więcej informacji dotyczący wydarzenia dostępne są na stronie www.lodzkiedniinformatyki.pl, oraz na Facebooku www.bit.ly/ldi2k17

Już teraz zapraszamy do oglądania galerii z wczorajszego dnia z CTI.

23 listopada 2017