Centrum Technologii Informatycznych jest nową jednostką Politechniki Łódzkiej, której zadaniem jest wspieranie dydaktyki w obszarze ICT (z ang. Information and Communication Technologies). Nowoczesne laboratoria są dostępne dla studentów wszystkich wydziałów Uczelni. Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów i przedsięwzięć studenckich i doktoranckich. Posiadamy cztery pracownie wideokonferencyjne umożliwiające zdalną pracę w rozproszonych zespołach. Ważnym elementem Centrum Technologii Informatycznych jest współpraca z branżowymi przedsiębiorcami w regionie, kraju i na świecie.